Nazywam się Katarzyna Pietrzyk-Bilewicz, jestem właścicielką firmy Higiena Serwis i chcę Cię zaprosić do zapoznania się z tym artykułem i produktami marki BulkySoft.

Jeśli po jego lekturze stwierdzisz, że chciałbyś dowiedzieć się więcej i zobaczyć te produkty, to po prostu skontaktuj się ze mną. Kontakt podaję do siebie na końcu.


Od 2015 roku jesteśmy przedstawicielem na Polską produktów BulkySoft, a od 2016 roku zapraszamy do współpracy na zasadzie dystrybucji lokalne filmy, zajmujące się sprzedażą artykułów higienicznych w sektorze B2B. Zaufało nam już ok. 50 firm, które w swoim regionie lub w swoim segmencie dystrybuują produkty BulkySoft.


Jakie są wg nich najważniejsze korzyści? Brak utraty klientów, zdecydowanie wyższa marża, konkurencyjność na własnym rynku i zadowolenie klientów. Miło mi, że również jakość współpracy z nami jest dla nich wartością i elementem, na który zwracają uwagę.


Czy ty też tak masz?

Dwoisz się i troisz, żeby dać klientom najlepszą obsługę, ale ciągle musisz obniżać ceny, żeby w końcu zostawili konkurencję i pozostali u Ciebie? Nawet jak pozyskasz nowego klienta, to zaraz znajdzie się inna firma, która taniej sprzeda ten sam towar co ty? Ile razy tak było? Czy masz wrażenie, że coraz więcej sprzedajesz a zysk stoi w miejscu lub co gorsza spada? Zamiast dominować na własnym rynku, wciąż ścierasz się z konkurencją. Przecież nie o to Ci chodziło, zakładając tę firmę.

Na szczęście można inaczej - jest na to jeden, bardzo prosty sposób!

Jack Trout guru marketingu twierdzi „Wyróżnij się lub zgiń!” czyli zdobądź przewagę nad swoją konkurencją. Oferuj to, czego inni nie mają i mieć nie będą. Jeśli produkt jest taki sam i nie widać różnicy, to klient zawsze wybierze tańszy, jeśli jednak nie ma punktu odniesienia i nie można go porównać to Ty ustalasz cenę w jakiej chcesz sprzedać i tym samym uzyskujesz wyższą marżę.


Jak to zrobić? To proste! Wystarczy, że wprowadzisz do swojej oferty unikalne produkty, których nie ma konkurencja, a których Twoi klienci potrzebują i poszukują. Proste, prawda? Gdy klient już raz u Ciebie kupi to przekona się.


Mamy zasadę, że w danym mieście czy regionie chcemy mieć jedną firmę w danym segmencie, która będzie mogła rozwijać swoją firmę opartą na sprzedaży produktów BulkySoft.


Produkty BulkySoft - to dzięki nim osiągniesz więcej!

Chcę Ci pokrótce przedstawić gamę produktową, poznaj zatem trzy linie produktowe marki BulkySoft.


Wprowadzając je do swojej sprzedaży zapewnisz swoim klientom najlepszą jakość w atrakcyjnej cenie, wyróżnisz swoją ofertę proponując artykuły ekologiczne i premium, a dodatkowo uzyskasz wyższą marżę.


W czym tkwi sekret i dlaczego te produkty tak dobrze się sprzedają?
 • Oferta produktów BulkySoft jest na tyle szeroka, że można je sprzedawać w każdym segmencie rynku (biura, fabryki, szpitale, hotele, szkoły i w wielu innych miejscach)
 • Są dostępne w dobrych dla klientów cenach, a Ty i tak uzyskasz wysoką marżę.
 • Pasują do większości najpopularniejszych dozowników - są uniwersalne.
 • Stanowią znakomitą alternatywę dla innych rozwiązań systemów dozowania.
 • Posiadają szereg certyfikatów ekologicznych, wyróżnione zostały nagrodami Złoty Laur Klienta i EKO Marka, a jak wiesz klienci coraz chętniej sięgają po produkty bezpieczne dla środowiska.
 • Mają też wszystkie wymagane certyfikaty do przemysłu spożywczego oraz certyfikaty dermatologiczne, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo i higienę.
 • Po kontakcie z wodą są bezzapachowe, nisko pylne, nie rwą się, a papiery toaletowe szybko rozpuszczają się w wodzie - to ważne dla Klientów, ponieważ zapewnia im to najwyższy komfort.
 • Posiadamy systemy dozowania z wydajnymi wkładami, które wystarczają na dłużej - po prostu Klientom opłaca się je stosować. Im mniej zużywają, tym więcej oszczędzają.
Jak pomagamy wprowadzić produkty BulkySoft do oferty sprzedażowej

Zapewnimy Ci szkolenia i fachową pomoc we wdrożeniu oferty produktów BulkySoft oraz ich odpowiednim doborze do potrzeb klientów. Nie narzucamy planów zakupów, a minimum logistyczne jest naprawdę małe.

Nie musisz się też martwić o marketing. Dostarczymy Ci wszystkie potrzebne materiały (gotowce!) - wystarczy, że tylko wprowadzisz na nie swoje dane.

Udostępniamy plik do szybkiego wgrania produktów do e-sklepu - oszczędzisz czas i pieniądze, nie będziesz musiał ręcznie dodawać oferty w panelu.


Wybierasz z szerokiej oferty te produkty, które pasują do specyfiki Twojej firmy i segmentu, który obsługujesz.


Szybko i sprawnie realizujemy zamówienia i zapewniamy dostępność produktową.


Rozwój mojej firmy oraz naszych dystrybutorów stanowi najlepszy przykład na to, że można zwiększać sprzedaż, mnożyć zyski i pozyskiwać zadowolonych klientów do długoletniej współpracy.


Jeśli chcesz się wyróżnić,

wyprzedzić konkurencję

i zwiększyć sprzedaż

w swojej firmie, wypełnij

formularz - skontaktuję się

z Tobą i przedstawię pełną ofertęLub zadzwoń do mnie na numer:

510 120 000

  Imię i nazwisko

  e-mail

  Telefon

  Wiadomość

  Pola wymagane

  LinkedIn
  BulkySoft logoZOSTAŃ DYSTRYBUTOREM PRODUKTÓW BULKYSOFT