BulkySoft Polska – najwyższej jakości produkty włoskiego producenta

BulkySoft Polska – najwyższej jakości produkty włoskiego producenta

Produkty BulkySoft

BulkySoft to marka, która powstała z ramienia Industrial Group Carrara (istniejącej na rynku aż od 1837 roku). W ofercie ma wysokogatunkowe produkty – artykuły higieniczne, akcesoria i środki przeznaczone dla branży Ho.Re.Ca., które trafiają do 40-tu krajów na całym świecie. Higiena Serwis jest oficjalnym dystrybutorem i wyłącznym importerem produktów BulkySoft – zapraszamy do współpracy.

Nawiąż współpracę, zostań dystrybutorem produktów higienicznych BulkySoft – sprawdź korzyści: https://www.higienaserwis.pl/dystrybutor

Czyściwa papierowe w roli centralnego dozowania

Czyściwa papierowe w roli BulkySoft z perforacją lub bez pozwalają na zachowanie standardów higienicznych w kuchniach, restauracjach, firmach prywatnych i instytucjach. Czyściwa BulkySoft wykonane są z wysokiej jakości celulozy, są bezpieczne i miłe w dotyku.

Stojaki na czyściwa dla firm, restauracji, instytucji i hoteli

Dozowniki i stojaki pozwalają na łatwe i ekonomiczne korzystanie z czyściw papierowych. Wykonane są z trwałych, solidnych materiałów, odpornych na uszkodzenia czy rdzę. W ofercie: dozowniki montowane do ściany lub stojące, umożliwiające zawieszenie dużych roli przemysłowych.

Chusteczki higieniczne w pudełku BulkySoft

Miękkie i przyjemne w dotyku chusteczki higieniczne BulkySoft, przeznaczone do codziennego użytku. Nie powodują otarć, wykonane są z najlepszej celulozy. Chusteczki higieniczne w pudełku są niezastąpione nie tylko w domu, ale i gabinetach lekarskich czy kosmetycznych, pokojach hotelowych.

 

Zaciekawiła cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami, zamów produkty BulkySoft dla swojej firmy lub zostań ich dystrybutorem: https://www.higienaserwis.pl/kontakt

Zobacz wszystkie produkty BulkySoft: https://www.higienaserwis.pl/produkty-bulkysoft

LinkedIn
BulkySoft logoZOSTAŃ DYSTRYBUTOREM PRODUKTÓW BULKYSOFT