Ręczniki papierowe w roli dla firm – podpowiadamy jakie wybrać

Ręczniki papierowe w roli dla firm – podpowiadamy jakie wybrać

Ręczniki papierowe hurtownia

Najlepszym rozwiązaniem dla toalet i łazienek firmowych jest wyposażenie ich w wygodne dozowniki z ręcznikami papierowymi. Można zdecydować się na ręczniki w składce lub w roli centralnego dozowania. Tutaj jednak pojawia się pytanie – jaki rodzaj ręczników wybrać, by zagwarantować odpowiedni poziom higieny i idealną czystość użytkownikom toalet? Dzisiaj przedstawimy wady i zalety ręczników papierowych w roli centralnego dozowania – zachęcamy do lektury.

Dobrej jakości ręczniki papierowe produkowane są z wysokiej jakości, wyselekcjonowanej celulozy, dzięki czemu są zarówno mocne i świetnie absorbujące wilgoć, ale i delikatne dla skóry. Gwarantują najlepszą higienę, przy zachowaniu wydajności suszenia.

Ręczniki papierowe w roli od producenta BulkySoft

Ręczniki papierowe w roli przeznaczone są do stosowania w różnych warunkach i zawsze zapewniają wysoki poziom czystości i higieny. Wykonane są z wysokiej jakości celulozy, w związku z czym są bezpieczne i przyjazne dla skóry. Z powodzeniem można ich używać nie tylko do osuszania rąk, ale również do czyszczenia, polerowania przedmiotów i powierzchni (można ich używać w połączeniu z detergentami, wodą, rozpuszczalnikami).

Ręczniki w roli BulkySoft są wyjątkowo chłonne, wytrzymałe. Osuszają dłonie bez zostawiania śladów, nawet pod wpływem wody nie kleją się do skóry. Są miękkie, miłe w dotyku i estetyczne.

Dopuszczone są do kontaktu z żywnością (posiadają certyfikat ISEGA).

Sprawdź ceny hurtowe ręczników papierowych w roli: https://www.higienaserwis.pl/produkty-bulkysoft/reczniki-w-roli

Higiena Serwis – jedyny dystrybutor ręczników w roli BulkySoft w Polsce

Higiena Serwis to jedyny i wyłączny importer i dystrybutor produktów higienicznych BulkySoft w Polsce. To włoska marka, której początki istnienia sięgają 1837 roku. Dzięki współpracy z nią i partnerskimi stosunkami możemy zaoferować ci najwyższej jakości, wykonane ze starannie wyselekcjonowanej celulozy produkty higieniczne.

Oprócz ręczników papierowych w roli proponujemy szeroki wachlarz innych produktów higieniczno-czystościowych tj. chusteczki higieniczne, serwetki papierowe, różnego rodzaju papiery toaletowe czy czyściwa, które są niezbędne zarówno w firmach segmentu Ho.Re.Ca., instytucjach publicznych, firmach prywatnych.

Zobacz ofertę hurtowni Higiena Serwis: https://www.higienaserwis.pl/

LinkedIn
BulkySoft logoZOSTAŃ DYSTRYBUTOREM PRODUKTÓW BULKYSOFT